Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yama 1.0.1 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.1 sürümü çıktı.

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.0.1 güncellemesi çıktı. Bu güncellemeyle birlikte çevirinin yüzdesi %100. Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.0 sürümünü oyun çıktıktan yaklaşık 2 hafta sonra, 12 Mayıs tarihinde satır bazında %92.07 Türkçe oranıyla çıkmıştı. Yapılan bu güncelleme oyundaki tüm olayların çevirilerini, mevcut dosyalardaki kontrolleri ve iyileştirmeleri barındırıyor.

Yamanın 1.0.1 sürümü oyunun son sürümü olan 1.0.3 için güncel ve tüm 1.0.X sürümleriyle uyumlu. Eğer yamayı Steam Atölyesi üzerinden edindiyseniz, Steam üzerinden Atölye indirmesini gerçekleştirmeniz yeterli. Eğer yamanın önceki sürümünü doğrudan indirerek kurduysanız, indirme konusu üzerinden yeni sürümü edinmeyi unutmayın.

Yamada herhangi bir çeviri hatasına rastlamanız veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda Strategyturk Forumları Imperator: Rome Türkçe Çeviri Bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv