Creative Assembly

Total War: ATTILA

Haberler

Total War : Attila – Slavic Nations

Total War : Attila – Slavic Nations
Slav Ülkeleri Kültür Paketi oyuna oynanabilir 3 yeni ülke ekliyor, Anteanlar, Sklavenyanlar ve Venediyalılar hem tek oyunculu senaryolarda hem de çok oyunculu senaryolarda hem custom hem de tarihsel savaşlarda kullanılabiliyorlar.

Age of Charlemagne : Vestfalya

Age of Charlemagne : Vestfalya
Age of Charlemagne ülke tanıtımlarında bugün : Vestfalya. Saksonlardan tarihte ilk defa milattan sonra 130 yılında Ptolemy tarafından yazılmış olan Geographia isimli eserde Elbe nehrinin kuzeyinde bulunan Saksonlar şeklinde sözedilmiştir. İsimleri kendileriyle özdeşleşmiş bir silah olan 'seax' türü hançerlerden gelir.

Age of Charlemagne : Asturias Krallığı

Age of Charlemagne : Asturias Krallığı
Age of Charlemagne ülke tanıtımlarında bugün : Asturias Krallığı. İberya'nın kuzeybatısında, Cantabria dağlarının hemen ardında Asturias Krallığı boyun eğmeden varlığını sürdürüyor. Visigothlar yenilgiye uğratılmış, krallıkları yokedilmiş olsa da onların ruhu yaşamaya devam ediyor.

Age of Charlemagne : Mercia Krallığı

Age of Charlemagne : Mercia Krallığı
Age of Charlemagne ülke tanıtımlarında bugün : Mercia Krallığı. İngiltere'nin merkezindeki konumuyla, Mercia Krallığının etkisi adanın her köşesine yayılıyor. Anglosakson Krallıkların en güçlüsü olarak Mercialılar Humber nehrinin güneyinde kalan topraklarda üstünlük kurdular.

Age of Charlemagne : Şarlman’ın Krallığı

Age of Charlemagne : Şarlman’ın Krallığı
Age of Charlemagne ülke tanıtımlarında bu hafta : Şarlman'ın Krallığı. Frankların Kralı olan Şarlman, bu konuma ulaşmak için düşmanlarıyla olduğu kadar dostlarıyla da savaşmak zorunda kaldı. Miras olarak devraldığı krallık, Charlemagne'in ataları Karolenj hanesinin kurucularının yaptığı büyük işler sayesinde bir hayli güçlü.

Age of Charlemagne : Lombard Krallığı

Age of Charlemagne : Lombard Krallığı
Age of Charlemagne ülke tanıtımlarında ilk ülkemiz : Lombard Krallığı. Lombardlar sahip oldukları güce birçok zorluğun üstesinden gelerek kavuştular ve krallıklarını İtalya'da tökezlemekte olan Batı Roma İmparatorluğu topraklarının üstüne kurdular.

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Thrones of Britannia Ertelendi #totalwar https://t.co/lkW5H80yBa https://t.co/pJYW3dOx2s
Hearts of Iron IV'da 1.5.2 Yaması #hoi4 https://t.co/7nDWqCGd65 https://t.co/zWEs2FLIkn

Strategyturk Flickr