Age of Empires II: Definitive Edition E3’te Gösterilecek

E3 kapsamında 9 Haziran’da yapılacak olan Microsoft’s Keynote’da, Age of Empires II: Definitive Edition ile ilgili bilgiler verileceği duyuruldu.

Geçenlerde topluluğun nerede oynamak istediğine göre seçme hakkı vererek 3 Definitive Edition’ın Steam’e geleceğini burada duyurmuştuk. E3 hızla yaklaşırken, 9 Haziran Pazar günü yapacağımız Microsoft Keynote’da, sahnede Age of Empires II: Definitive Edition ile beraber olacağımızı duyurmakta oldukça heyecanlıyız!

Katılımcılar, göz alıcı 4K Ultra HD grafikleri, yeni ve tamamiyle yenilenmiş oyun müziklerini oyunun demo sürümünde tecrübe etme şansına sahip olacaklar. Ayrıca oyuna eklenecek 4 yeni uygarlık hakkında bilgiler vereceğiz.

Eğer E3’e katılamıyorsanız dert değil. Buraya tıklayarak Age of Empires Insider’a üye olabilirsiniz ve hem konferans sırasında paylaşılan tüm yeniliklerden haberdar olabilir hem de aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz:

  • Age of Empires serisi oyunlarının geliştirmeleri ile ilgili güncellemeler alma
  • Insider anketlerine katılarak gelişim sürecine katkı sağlama şansı
  • Çıkış yapmamış Age of Empires başlıklı özel oyun testi süreçlerine seçilme şansı

Age of Empires forumlarında sohbetlere katılabilir ve bizi Facebook, Instagram ve Twitter adreslerimizden takip ederek son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

#E3Empires

Yazar: İhsan Berkay Erdem

1 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
  1. Skoşfed Haziran 15, 2019 | Cevapla

    Ulan biz aoe4 bekliyoz adamlara bak :=(

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

EU4'te Palatinate, Mainz, Trier ve Köln Görev Ağaçları ve Yeni İdealar #eu4 https://t.co/VG3DF85tGH
Total War: Three Kingdoms - Eight Princes #totalwar #threekingdoms https://t.co/W2ZQ41YpZy

Strategyturk Flickr