Company of Heroes 2 GO4 Turnuvası

cohstyle

ESL ve Company of Heroes 2 dünyanın en büyük başvuru tabanlı eSport turnuvası ESL GO4 turnuva serisi için güçlerini birleştirdi.

Haftalık ve aylık olarak ödüllerin dağılatacağı tam 3 ay, Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında oynayıp kendini kanıtlamak isteyen oyuncuların tam da aradığı şey. Tüm etkinlik Company of Heroes 2 topluluğunda en tanınmış yorumcular tarafından yayınlanacak.

Oyuncular haftalık turnuvaya katılıp şansını deneyebileceği gibi aylık finallere de katılabilecekler. Haftalık turnuvanın ödülü Avrupa için 100 €, Kuzey Amerika oyuncuları için 100 $ iken, bu turnuva 3 Ocak ile 27 Mart tarihleri arasında sürecek. Aylık finallerin ödülü ise birinci olan oyuncu için 250 $ / € iken ikinci gelen oyuncu için 100 $ / € olarak belirlenmiş, bu finaller 10 Şubat, 9 Mart ve 13 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Tüm katılımcılara bol şans.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Steel Division: Normandy 44 Geliştiricileri Greve Başladı #steeldivision https://t.co/s4M18o1Ayc https://t.co/piLdb3hWhE
Çıkış Sonrası Age of Empires: Definitive Edition'u Neler Bekliyor? #ageofempires https://t.co/SvxYo0W4AB https://t.co/KJibMqbvOF

Strategyturk Flickr