Company of Heroes 2 GO4 Turnuvası

cohstyle

ESL ve Company of Heroes 2 dünyanın en büyük başvuru tabanlı eSport turnuvası ESL GO4 turnuva serisi için güçlerini birleştirdi.

Haftalık ve aylık olarak ödüllerin dağılatacağı tam 3 ay, Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında oynayıp kendini kanıtlamak isteyen oyuncuların tam da aradığı şey. Tüm etkinlik Company of Heroes 2 topluluğunda en tanınmış yorumcular tarafından yayınlanacak.

Oyuncular haftalık turnuvaya katılıp şansını deneyebileceği gibi aylık finallere de katılabilecekler. Haftalık turnuvanın ödülü Avrupa için 100 €, Kuzey Amerika oyuncuları için 100 $ iken, bu turnuva 3 Ocak ile 27 Mart tarihleri arasında sürecek. Aylık finallerin ödülü ise birinci olan oyuncu için 250 $ / € iken ikinci gelen oyuncu için 100 $ / € olarak belirlenmiş, bu finaller 10 Şubat, 9 Mart ve 13 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Tüm katılımcılara bol şans.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

StarCraft: Remastered - Soru Cevap #StarCraftRemastered https://t.co/1xtkENCNIh https://t.co/WituPqumoR
StarCraft: Remastered Duyuruldu #StarCraftRemastered https://t.co/xEPhcsprPw https://t.co/xlrAoe8lPQ

Strategyturk Flickr