Dawn of War III – Howling Banshee Tanıtıldı

eoNMZ2VHdGkQswSB-w2560-e85a40d733cd15122...870b34.jpg

Howling Bansheeler çığlıklarını kullanarak düşmanını dövüşemeyecek hale getiren yakın dövüş ustalarıdır.

Howling Bansheeler iyi eğitilmiş, hafif zırha sahip kadın savaşçılardır. Çok hızlıdırlar, çok çeviktirler. Birçok Eldar onların bu özelliklerinin savaş tanrısı Kaela Mensha Khaine’den geldiğine inanır.

Banshee’nin Shuriken Pistol ve Power Sword’ünün yanı sıra, aynı zamanda özel Banshee Maskesi kullanırlar. Bu maske onların en ölümcül silahıdır. Giyen kişinin ses tonunu güçlendiren bu maske, Bansheelerin çığlığının düşmanı felç etmesini sağlar.

ÖZELLİKLER

  • Yakın dövüşte çok güçlü
  • Vasat crowd control

YETENEKLER

Fleet of Foot (Pasif) : Webway Gate’in yakınlarında Bansheelerin hızını ve Battle Focus dolumunu hızlandırır.
Battle Scream (Pasif) : Yakın dövüş esnasında Bansheeler çığlıklarıyla düşmanın hızını düşürür.
Quick Strike (Geliştirilebilir) : Howling Bansheeler düz bir çizgide ilerleyerek karşılarındaki düşmana hasar verip yere düşürür.

OYNANIŞ

Howling Bansheeler Eldar ordusunun vazgeçilmezlerindendir. Özellikle Webway Gate’in yakınlarındayken normalden daha hızlı olmaları ve düşmanlarını yakın dövüşe zorlamasıyla, Howling Bansheeler daha çok saldırgan bir oynanışa müsaittir.

Tek bir Banshee ekibini savaşa göndermek büyük bir hata olabilir ancak çok sayıda Banshee ekibi savaşta büyük bir fark yaratabilir. Dawn of War III geliştirici ekibinden birinin stratejisi 4 Banshee ekibini hazırda tutup Quick Strike özelliklerini aynı anda kullanarak rakibi ezmek üzerine.

Yakın dövüşte çok güçlü olsalar da savaş alanında çok uzun süre kalmaları yanlış bir karar olur. Tüm diğer Eldar birimlerinde olduğu gibi Battle Focus’ları düştükçe aldıkları hasarlardan daha çok etkilenmeye başlarlar. O sebeple Bansheeler özellikle vur-kaç taktiğine odaklanmalıdır.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator: Rome'da Askeri Birlik Türleri #imperator #rome https://t.co/GxINjVU7rM https://t.co/lHJCjEtdha
Anno 1800'de Ada Oluşturma #anno1800 https://t.co/7DHtiPXcU3 https://t.co/IQcC0vsBgb

Strategyturk Flickr