Hearthstone’da Frozen Throne Günleri

56D309IS23FC1536700577295.jpg

Önümüzdeki hafta Hearthstone için Frozen Throne Günleri başlayacak ve bu konuda etkinlikte yeni nelerin geleceğini Lich King’in anlatımıyla inceleyeceğiz.

Ben, yani Lich King, yakında sizin acınası dünyanıza dönmüş olacağım, ölümlüler!

Blizzard’ın merkezine son ziyaretimde orada birkaç eşya bıraktım. Ben geri dönüp geride bıraktıklarımı geri alırken -19 Eylül’den 23 Eylül’e kadar- Frozen Throne’un görkemli şövalyelerini yeniden diriltmeye davetlisiniz… Üstelik daha iyi bir şekilde!

Frozen Throne’un şövalyeleri ölümlü zihinlerinizi korkuttuysa kendinizi Frozen Throne Günleri için hazırlayın.

Önümüzdeki hafta, Hearthstone’un şampiyonlarını yeni ve vahşi Tavern Brawl’da bir kez daha Ölüm Şövalyesi olarak dirilteceğim! Ayrıca Northrend’e taşımak istemediğim altınlarımı dağıtacağım. Eğer aradığınız şey undeadler ise, minyonlarımı kendi safınızda toplayarak onları ”soğuk” bir ücret karşılığında amaçlarınız uğruna kullanabilirsiniz.

Karşınızda!

K71A34Z2LUKR1536700947178.jpg

Ölüm Şövalyeleri Düelloları

Bu dondurucu Tavern Brawl’da hangi Ölüm Şövalyemin yüce bir şekilde hüküm süreceğini sınayın! Sen ve rakibin sıkıcı faniliği es geçerek oyuna Ölüm Şövalyesi olarak başlayacaksınız! Her birinizin destesi uygun bir biçimde Knights of the Frozen Throne kartları ile donatılmış olacak.

Ghoullar Bedavaya Oynar

Frozen Throne Günleri boyunca giriş yapan herkes altın Happy Ghoul kartı sahibi olacak. Onun sevimliliğini rakiplerinizin üzerine salmak veya nankör bir zalim gibi onu dustlamak size kalmış.

5X3DCLNF6QCA1536700947386.gif

Cüzdanımın Değişimi

Birbirini takip eden özel görevleri yaparak her birinden 300 altın olmak üzere toplamda 600 altın kazanın. Benim finansal planlama konusundaki ilgisizliğim sizin talih kuşunuz olacak!

Donmuş Kalbinizi Fazladan Paketler ile Isıtın

Çelimsiz vücudunuz donmaya mı meyilli? Şuana kadar ”yaşayamamış” en güçlü varlığı ön plana çıkaran Hearthstone eklentisinden daha fazla kart mı istiyorsunuz? Koleksiyonunuza eklemek için gaddar Ölüm Şövalyeleri’ne hasret mi duyuyorsunuz? O zaman özel bir fiyattan sunulan ve 30 adet Knights of the Frozen Throne kart paketi içeren Bundle Up Bundle edinin!

Gevezelik etmekten yoruldum. Katılın ve karşılığında ödüllendirilin, ölümlüler!

YFA609T54W0F1527717067785.png

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

EU4'te Palatinate, Mainz, Trier ve Köln Görev Ağaçları ve Yeni İdealar #eu4 https://t.co/VG3DF85tGH
Total War: Three Kingdoms - Eight Princes #totalwar #threekingdoms https://t.co/W2ZQ41YpZy

Strategyturk Flickr