Microsoft’tan Age of Mythology için İyi Haber

Son zamanlarda Age of Empires serisinde gerçekleşen yeniliklerin yanında Microsoft tarafından Age of Mythology’nin unutulmadığı ve yeniliklerin geleceği duyurusu yapıldı. Age of Empires’da Creative Director olan Adam Isgreen, Eurogamer ile yaptığı konuşma sırasında şunları söyledi:

Age of Mythology’nin ne kadar çok sevildiğini görmek çok güzel çünkü ben de çok seviyorum. Tarihi açıdan pek isabetli olmayan bir oyun olsa da daha açık bir yapısı var. İnsanları eğlendiriyor ve bunu da seviyorum.

Age of Empires üçlemesinin yenilenmesi ve Age of Empires IV’ün geliştirilmesi gibi seride birçok yenilik yapılırken Age of Empires stüdyosunun Age of Mythology için bir takım planlarının olduğu ve oyuna ileride tekrar geri dönüş yapılacağı açıklandı.

Age of Mythology Extended Edition için yakında bir güncelleme yayınlayacağız. Oyunda birkaç açık bulunmakta ve oyunda bulunan bazı şeylerden kurtulmanın oyuncularımızın da hoşuna gideceğine eminiz. Üçleme için Definitive Editionlar çıktıktan ve Age of Empires IV için işlerin büyük bir kısmı bittikten sonra Mythology için neler yapacağımıza bakacağız, çünkü Mythology’yi seviyoruz. Onu arkada bırakmayacağız ve onun için ileride neler yapabileceğimize bakacağız.

Yazar: İhsan Berkay Erdem

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV: La Resistance'daki Müzikler ve Çizimler #hoi4 #heartsofiron4 https://t.co/DIhW5IKg9v https://t.co/E8a3pUlMQP
Crusader Kings III'te Baştan Çıkarma, İşkence ve Entrika #ck3 #crusaderkings3 https://t.co/gK5MXHJPOS https://t.co/45LisgPaaD

Strategyturk Flickr