Stellaris – Distant Stars Hikaye Paketi Duyuruldu

Stellaris’in yeni hikaye paketi olan Distant Stars bugün duyuruldu. Bu eklentinin duyuruluş fragmanına buradan ulaşabilirsiniz Bu hikaye paketinin keşif temalı, oyuncuların yeni anomali bazlı bir hikaye paketi olduğu ve oyuncuların uzayın henüz keşfedilmemiş köşelerinde tuhaf yaratıklarla karşılaşacağı ifade ediliyor.

Eklentinin PDXCON 2018‘de oynanabileceği belirtiliyor, aynı zamanda eklentinin Paradoxplaza sayfasında bazı ekran görüntüleri paylaşılmış.
Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Eklentinin henüz bir Steam sayfası yok. Eklentiyi ön sipariş edenler Paradoxplaza’da kullanılmak üzere özel bir avatar, forum ikonu ve duvarkağıdı elde ediyor.

Görsel

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings II'de Kilo Sorunları ve Sağlıklı Beslenme #ck2 #crusaderkings2 https://t.co/rG2UfaZgk9 https://t.co/CyINVSJxkb
Stellaris'te Gezegen Sistemi Değişikliği 1/4 #stellaris https://t.co/hlkpXNOiUV https://t.co/WlLgRyq0K3

Strategyturk Flickr