Stellaris’te Necroidler ve Mishar Cabal

Stellaris geliştirici günlüklerinde bu hafta Necroids eklentisi ve Mishar Cabal tanıtılıyor.

Herkese merhabalar. Bugün sizlere yeni Species Pack eklentimizi duyuracağız. Önümüzdeki eklenti ölüme odaklanacak, aşağıdan duyuruluş fragmanını izleyebilirsiniz:

Necroids eklentisinin içeriği şu şekilde:

  • 15+1 yeni portre (+1 makine)
  • 1 yeni gemi grafiği
  • 1 yeni şehir grafiği
  • 1 yeni oda arkaplanı
  • 1 yeni Origin
  • 3 yeni Civic
  • 1 önceden hazırlanmış İmparatorluk
  • 1 yeni Danışman Seslendirmesi

Oyuna daha kötücül bir görüntüye sahip gemiler eklemek istedik ve ortaya çıkan iş bu yönden oldukça doyurucu oldu. Önümüzdeki bir günlükte gemilerden ve çizim aşamalarından bahsedeceğiz. Aynı zamanda portrelerin de ölüm temalı olmasını istedik ancak zombi gibi görünmesini de istemiyorduk. Tıpkı gemiler için olduğu gibi yine gelecekteki bir günlükte portreleri sizlere tanıtıp çizim sürecinden bahsedeceğiz.

Diğer mekaniklerin büyük bir kısmını halihazırda tanıttık, Memorialistler ve Ölüm Kültü bu eklentiyle oyuna eklenecek. Önümüzdeki haftalarda geri kalan mekaniklerin üstünden geçip belki Jeff’e dair bilgi dahi paylaşabiliriz. Şimdilik Mishar Cabal ile idare etmeniz gerekecek.

General Donnten kanlı baltasını Ostiir’in kopmuş kafasının yanına fırlattı. Konseyin diğer üyeleri bundan sonra Mishar Althing’te konuşma yaparken generalin sözünü kesmeden evvel iki kere düşünecektir.

Cesetle ilgilenmek üzere gelen müritler sinirli gözüküyordu. Cesetin kafasız olması ayinleri zorlaştıracak bir unsurdu. Görünen o ki kafayı tekrar cesete dikmek zorunda kalacaklardı.

General gülümser bir şekilde arenadan ayrıldı. Bundan sonra Ostiir kendisine karşı saygısızlık yapamayacaktı.

1600944622276.png

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator'da Muharebe Genişliği, Kaleler, Mühendisler ve Ticaret #imperator https://t.co/TPVpswSq4L
Stellaris'te Necroid Karakter Tasarımı #stellaris https://t.co/rapwkCZ2i4

Strategyturk Arşiv