Total War: WARHAMMER – Old World Edition Duyuruldu

Görsel

Şubat 2017’de çıkacak olan Old World Edition, sadece oyun mağazalarından elde edilebilir olacak. Old World Edition’a sahip olan herkes oynanabilir Brettonia ırkına sahip olacak. Diğer ırklardaki köylü yığınlarından ve gururlu şövalyelerden farklı olarak Brettonia’nın feodal krallığı çok sayıda güçlü birime sahip. Brettonia için 3 efsanevi lord bulunacak; Kral Louen Leonceour, Alberic of Bordeleaux ve Fay Enchantress. Bu efsanevi lordlara dair daha ayrıntılı bilgi ileride duyurulacak.

Aşağıda Total War: WARHAMMER – Old World Edition’a dair aklınıza takılabilecek soruları ve cevapları inceleyebilirsiniz.

Old World Edition neleri içeriyor?
Old World Edition’da ana oyun ve bunun üstüne Brettonia Irk Paketi bulunuyor. Bunlara ek olarak Total War yazarı Andy Hall tarafından yazılmış The Prince of Altdorf’a sahip oluyorsunuz.

Bu sürüm DLC olarak mı geliyor? Ya da Yılın Oyunu Sürümü / Altın Sürüm gibi bir şey mi?
Hayır, Old World Edition sadece oyunun kendisi, Brettonia paketi ve bu zamana kadar çıkarttığımız bedava DLC leri kapsıyor. Oyun için yılın oyunu sürümü veya altın sürüm çıkartma planımız şimdilik yok.

Bende oyun var o zaman napacağım?
Eğer Total War: WARHAMMER’a hali hazırda sahipseniz oyunuzun güncellendiğini farkedeceksiniz bu güncelleme sonrası Brettonia Irk Paketine bedava olarak erişebileceksiniz, ancak The Prince of Altdorf kitabı sadece Old World Edition’u satın alanlara özel olacak.

Total War: WARHAMMER’a Yeni DLC’ler gelecek mi?
Bir sonraki DLC’nin yılbaşından önce çıkmasını planlıyoruz.

Brettonia’dan sonra başka bedava DLC’ler olacak mı?
Evet, bunun için şu görseli inceleyebilirsiniz:

Görsel

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Crusader Kings III'te Sözleşme ve Müzakere #ck3 https://t.co/Sch2nMe3gB
Total War Saga: TROY'da Agamemnon #totalwar https://t.co/0uBsowgxes

Strategyturk Arşiv