Total War : Warhammer’da Cüceler


Cüceler insanlara oranla daha kısa ve tıknazlardır ve geniş omuzları, uzun sakallarıyla bilinirler. Ancak cüceleri en iyi tanımlayan unsur aksi ve inatçı olmalarıdır. Cücelerin inatçılığı birçok efsaneye konu olmuştur ve bu inatçlılık bu hikayelerde kimi zaman çok üstün bir başarıyla kimi zaman ise bir trajediyle sonuçlanmıştır.

Yine de cücelerin hoşgörüsüzlüğü onların yaşadığı birçok sıkıntının sebebi olarak kabul edilebilir. En ufak bir provokasyonda bile sinirlerine hakim olamayan ve inatçılığı sonucu geri adım da atmayan cüceler, tarihleri boyunca sayısız müttefiklerini bu şekilde kaybetmişler, kazanma şansları bile olmayan birçok muharebeye girmişlerdir. Rakipsiz bir çalışma disiplinine sahip olsalar da en ufak bir hatayı dahi kabullenmezler ve tamamen tatmin oldukları bir iş ortaya çıkarana kadar durmaksızın çalışırlar.

Eğer bu durum işin sıfırdan yapılmasını gerektirse bile.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Ekran Görüntüsü Yarışması #strategyturk https://t.co/NM39vppFkL https://t.co/eTHuwpW96O
Anno 1800'de Yatırımcılar #anno1800 https://t.co/BK9UENDKIS https://t.co/4pn9Q45VYC

Strategyturk Flickr