Total War : Warhammer’da Cüceler


Cüceler insanlara oranla daha kısa ve tıknazlardır ve geniş omuzları, uzun sakallarıyla bilinirler. Ancak cüceleri en iyi tanımlayan unsur aksi ve inatçı olmalarıdır. Cücelerin inatçılığı birçok efsaneye konu olmuştur ve bu inatçlılık bu hikayelerde kimi zaman çok üstün bir başarıyla kimi zaman ise bir trajediyle sonuçlanmıştır.

Yine de cücelerin hoşgörüsüzlüğü onların yaşadığı birçok sıkıntının sebebi olarak kabul edilebilir. En ufak bir provokasyonda bile sinirlerine hakim olamayan ve inatçılığı sonucu geri adım da atmayan cüceler, tarihleri boyunca sayısız müttefiklerini bu şekilde kaybetmişler, kazanma şansları bile olmayan birçok muharebeye girmişlerdir. Rakipsiz bir çalışma disiplinine sahip olsalar da en ufak bir hatayı dahi kabullenmezler ve tamamen tatmin oldukları bir iş ortaya çıkarana kadar durmaksızın çalışırlar.

Eğer bu durum işin sıfırdan yapılmasını gerektirse bile.

Forumda tartışın.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'te 1.6.2 Beta Yamasındaki Son Durum #hoi4 #heartsofiron4 https://t.co/13WaZJMSwf
Europa Universalis IV'te Görev Ağaçlarının Tasarlanması ve Yeni Olası Görev Ağaçları #eu4 #europauniversalis4 https://t.co/dATYJUK1tE

Strategyturk Flickr