Total War : Warhammer’da Cüceler


Cüceler insanlara oranla daha kısa ve tıknazlardır ve geniş omuzları, uzun sakallarıyla bilinirler. Ancak cüceleri en iyi tanımlayan unsur aksi ve inatçı olmalarıdır. Cücelerin inatçılığı birçok efsaneye konu olmuştur ve bu inatçlılık bu hikayelerde kimi zaman çok üstün bir başarıyla kimi zaman ise bir trajediyle sonuçlanmıştır.

Yine de cücelerin hoşgörüsüzlüğü onların yaşadığı birçok sıkıntının sebebi olarak kabul edilebilir. En ufak bir provokasyonda bile sinirlerine hakim olamayan ve inatçılığı sonucu geri adım da atmayan cüceler, tarihleri boyunca sayısız müttefiklerini bu şekilde kaybetmişler, kazanma şansları bile olmayan birçok muharebeye girmişlerdir. Rakipsiz bir çalışma disiplinine sahip olsalar da en ufak bir hatayı dahi kabullenmezler ve tamamen tatmin oldukları bir iş ortaya çıkarana kadar durmaksızın çalışırlar.

Eğer bu durum işin sıfırdan yapılmasını gerektirse bile.

Forumda tartışın.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

StarCraft: Remastered - Soru Cevap #StarCraftRemastered https://t.co/1xtkENCNIh https://t.co/WituPqumoR
StarCraft: Remastered Duyuruldu #StarCraftRemastered https://t.co/xEPhcsprPw https://t.co/xlrAoe8lPQ

Strategyturk Flickr