Total War : Warhammer’da Orklar


Orkların boyutu değişkenlik gösterebilir ancak bütün orklar ciddi oranda bir kas yığınına, büyük ve dayanıklı kemiklere ve az bir miktarda beyine sahiptirler. Yeşil ve tüysüz vücutları vardır, genellikle bir insanla eş boydalardır ancak enleri ciddi oranda farklılık gösterir. Kafatasları kalındır ve ağızlarından fil dişi benzeri bir şekilde büyük dişler yukarıda doğru uzanır. Orkların gözleri kızgın olduğunda kırmızı bir şekilde parlayabilir, orklardan bahsettiğimiz unsurunu tekrardan göz önünde bulundurursak gözlerinin gerçek rengini görme ihtimalinizin kırmızı renkte parlarken görme ihtimalinizden daha az olduğunu anlamışsınızdır.

Renkleri yaşları ve hatta bulundukları iklime göre değişiklik gösterebilir. Acıya tepki göstermezler. Orklar sonucunu düşünmeden istediklerini ele geçirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Ve bu istedikleri şey genelde kavga etmektir. Eğer etrafta saldıracak ve dövüşecek bir düşman bulunmazsa, çok sayıda orktan oluşan bir grup kendi arasında kavga başlatabilir.

Greenskin orduları çok değişken yapıda olabilirler, ne yapabileceklerini kestirmek neredeyse imkansızdır. Ancak net olarak bilinen tek bir şey var ki, onlar etraftayken hiçbir yer güvenli değil.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

RT @st_oyun: Oyun Dünyasında Bu Hafta #5 #oyun https://t.co/VpunZTmWs4 https://t.co/ubfvvFT94p
RT @st_teknoloji: Bilişim Dünyasında Bu Hafta #5 #bilisim #teknoloji https://t.co/i5Gms4VkGt https://t.co/20tZ8ROp4O

Strategyturk Flickr