Total War : Warhammer’da Orklar


Orkların boyutu değişkenlik gösterebilir ancak bütün orklar ciddi oranda bir kas yığınına, büyük ve dayanıklı kemiklere ve az bir miktarda beyine sahiptirler. Yeşil ve tüysüz vücutları vardır, genellikle bir insanla eş boydalardır ancak enleri ciddi oranda farklılık gösterir. Kafatasları kalındır ve ağızlarından fil dişi benzeri bir şekilde büyük dişler yukarıda doğru uzanır. Orkların gözleri kızgın olduğunda kırmızı bir şekilde parlayabilir, orklardan bahsettiğimiz unsurunu tekrardan göz önünde bulundurursak gözlerinin gerçek rengini görme ihtimalinizin kırmızı renkte parlarken görme ihtimalinizden daha az olduğunu anlamışsınızdır.

Renkleri yaşları ve hatta bulundukları iklime göre değişiklik gösterebilir. Acıya tepki göstermezler. Orklar sonucunu düşünmeden istediklerini ele geçirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Ve bu istedikleri şey genelde kavga etmektir. Eğer etrafta saldıracak ve dövüşecek bir düşman bulunmazsa, çok sayıda orktan oluşan bir grup kendi arasında kavga başlatabilir.

Greenskin orduları çok değişken yapıda olabilirler, ne yapabileceklerini kestirmek neredeyse imkansızdır. Ancak net olarak bilinen tek bir şey var ki, onlar etraftayken hiçbir yer güvenli değil.

Yazar: Strategyturk

Sadece #strateji

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarında meydana gelen haber niteliğindeki gelişmeleri, oyunlardaki değişiklikleri, yeni oyun duyurularını ve daha bir çok şeyi Türkçe olarak Türk strateji oyuncularına sunuyoruz.

Strateji oyunlarına dair rehberleri, modları, multiplayer etkinliklerini ve daha fazlasını Strategyturk Forumlarında bulabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Civilization VI: Pers ve Makedon Uygarlık Paketi ve İlkbahar Yaması https://t.co/goceAZAc13 https://t.co/im0GApm5Y8
Civilization VI: Makedonya #civilization6 https://t.co/U1ubeslV8s https://t.co/oSFadikrnr

Strategyturk Flickr