Total War: Warhammer 2’de Aye-Aye! Yaması

Lokhir_Fellheart_Battle.jpg

Bu yazıda, Curse of the Vampire Coast Eklentisi ile birlikte gelen “Aye-Aye!” yamasının içeriğinden bahsediliyor.

Yeni Vampir Kontları Mekaniği: Bloodlines

Mortal Empires’daki Vampir Kontları fraksiyonları artık 5 antik, güçlü Vampir Soylarını diriltebilecek: Lahmianlar, Von Carsteinler, Blood Dragonlar, Necrarchlar ve Strigoiler.

Her Bloodline’dan maksimum 3 Arch-Lord diriltilebilecek ve her diriltme beraberinde üyesi olduğu Bloodline’ın yapısını yansıtan yeni bir gücün ortaya çıkmasını sağlayacak

Bu Lordlar’ı diriltmek kolay olmayacak ve onları diriltmek için gereken; Blood Kiss’ler, giderek artan ağır bir bedele sahip olacak. Bu Blood Kiss’ler diğer fraksiyonları vassal alarak, fraksiyon liderlerini öldürürerek veya ‘Kahraman’ ile karakterleri suikastliyerek kazanılabilecekler. Her uyandırılmış  Lord için, kendi Bloodline’ındaki bir sonraki Lordu diriltmek için gereken Blood Kiss ücreti artacak.

Tüm Efsanevi Lord, Vampir Kontları ayrıca denge değişikliklerine uğrayıp ve ince ayardan geçecek.

Heinrich Kemmler

Heinrich Kemmler, Vampir Kontları’na ettiği hizmetçilikten sonunda kurtuldu. Sylvania’ya elvada ederek kendi kaderini takip etmek için Batıya yol aldı. Artık Mortal Empires’da fraksiyon lideri olma hakkını elde ederek Bretonnia sınırındaki Northern Grey Mountains’ın başkenti olan Blackstone Post’taki Barrow Legion’u yönetiyor.

Kemmler ilk defa bir binek sahibi oldu (Barded Nightmare) ve ordusu, genellikle Vampir Kontlarının ordularının yıprandığı ‘Untainted’ topraklardan geçerken yaşanan ordu yıpranmasına karşı bağışıklığa sahip. Ayrıca Heinrich, yeni Bloodline mekaniği ile eskilerin efsanevi Vampir Lordlarını diriltebilir.

Lokhir_Fellheart_GIF.gif?t=1539784858

Bedava İndirilebilir İçerik: Lokhir Fellheart

Denizin kırbacı Druchii Lokhir Fellheart, The Blessef Dread fraksiyonunu yönetmekte ve artık, Mortal Empire ve Eye of the Vortex Seferlerinde oynanabilir durumda. Lustria’daki Star Tower of Arch-Mage Teclis’in tam güneyindeki Chupayotl adasına sahip olarak oyuna başlamakta.

Krakenlord, Black Arks çağırmak için ‘Ritüel’ gerçekleştirmeye ihtiyaç duymuyor. Ele geçirdiği her büyük liman yerleşimi için bir tane üretebiliyor ve en sonunda Lustria sahillerine ve ötesine dehşet salmasını sağlayan bir filo kurmasını sağlıyor. Ek olarak orduları, üretilen her Black Ark Corsairs için %50 bakım ücreti düşüşüne de sahip oluyor. Klasik Black Ark Ritüeli’nin yerine de Anath Raema’ya kurban sunabiliyor. Bu, Black Ark Corsairs’e, ‘Cause Fear’ ve ‘Stalk’ özelliklerini kazandırıyor. Ayrıca zırh delici menzilli hasar artışı ve Kharibdysses için bonus zırh sağlıyor.

Lokhir Fellheart teknik olarak Aye-Aye! Yamasının bir parçası değil ve kendi Steam sayfasından indirilmesi gerekiyor

Yazar: Emre Aytaç

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Imperator: Rome'da Jenerik Görev Ağaçları #imperator https://t.co/Ag8iERLl2o https://t.co/36YXt9BIJ8
Stratejist - CK3'te Savaş Mekanikleri ve Age of Empires IV'e Dair Her Şey (16 Kasım 2019) https://t.co/3N5Stcp9pI https://t.co/dgiVt1dnCy

Strategyturk Flickr