Anno 1800’de 3. Sezon Paketi Duyuruldu

s3_announcement_header_01-1024x444.jpg

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu yazıda, Sezon Paketi 3 ile gelecek olan içerikler hakkında bilgiler veriliyor.

Merhabalar Anno Topluluğu,

Bugün erken saatlerde, en sonki AnnoCast-Stream’imizde, 2021 boyunca üç yeni heyecan verici DLC ekleyecek olan ve merakla beklenen Sezon Paketi 3’ün sır perdesini kaldırdık. Geçen sonbaharda, Sezon Paketi 3’ü ilk duyurduğumuzda da bahsettiğimiz gibi bu üç yeni DLC, Eski Dünya’daki evinize odaklanacak. Aşmanız gereken yeni zorluklar, etkilenecek sakinler ve inşa edilecek anıtlar sunacak.

DLC 1: Docklands (23 Şubat 2021’de çıkıyor)

3. Sezon, ilk DLC’miz olan “Docklands”in yayınlanmasıyla iki hafta sonra başlıyor. Bu DLC, limanınızda Docklands adını taşıyan, modüler yeni bir depo bölgesi inşa etmenize ve onu küresel bir ticaret merkezine dönüştürmenize olanak tanır. Docklands binası, yalnızca dünyanın en büyük depo bölgesi değil, aynı zamanda dünya çapında tanınan bir UNESCO Dünya Mirası alanı olan Almanya’nın Hamburg kentindeki “Speicherstadt”dan esinlenmiştir.

“Docklands”, bir ticaret kralı olmanın fantezisini gerçekten yaşamanızı sağlamak için yalnızca limanınızı tamamen yeniden şekillendirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda ithalat/ ihracat sözleşmelerine erişim sağlar. Bu sözleşmeler, ortaklarınızla ithalat ve ihracat yoluyla eksik malları güvenilir bir şekilde alırken, birkaç ticaret ortağıyla belirli oranlarda belirli malları değiştirmenize olanak tanır. Bu özellik, belirli mallara odaklanarak ekonominizi daha da özelleştirmenize olanak tanır.

Ticaret becerilerinizi dünyaya düzgün bir şekilde göstermek için “Docklands”, adanızı süsleyebileceğiniz çeşitli yeni liman temalı süslemeler içerir.

Docklands_Screenshot-1.jpg

DLC 2: Tourist Season (2021 İlkbahara planlanıyor)

İkinci DLC “Tourist Season”, Eski Dünya’ya, “Turistler” şeklinde adlandırılan yeni bir sınıf getiriyor. Oyunda zaten sahip olduğumuz Ziyaretçiler, adanızı sadece bir günlüğüne ziyaret ederken, Turistler bir süre kalmak istiyor ve bu nedenle yeni oteller gibi uygun konaklama yerlerine ihtiyaç duyuyorlar. Turistlerin konaklama yerlerine ve adanızdaki oteller, müzeler veya yeni restoranlar gibi tüm turistik noktalara ulaşmasını sağlamak için onları taşıyacak bir otobüs hatları ağı kurmanız gereklidir.

Yeterince Turist çekmeyi başarırsanız, 19. yüzyılın dünyaca ünlü turistik cazibesinden ilham alan yeni bir anıt inşa etme şansınız bile olabilir…

MonumentTower-1.jpg

DLC 3: The High Life (2021 Yaza planlanıyor)

3. Sezonu hem mecazi hem de metaforik olarak yükseklerde bitirmek için “The High Life”ı tanıtalım. Bu DLC ile “Yatırımcı” sınıfınız için alternatif ve yer tasarrufu sağlayan bir konut olarak yeni modüler gökdelenler inşa edebilirsiniz. Elbette yükselen binalar, Yatırımcıların artan arzularıyla başa baş gider, bu nedenle Yatırımcılarınızın, AVM’lerinizden satın alabilecekleri, yeni Multi-Fabrikalar’da üretilen ticari mallara ilgi duymasını beklemelisiniz.

Son olarak, “The High Life” sadece en yüksek vatandaş sayısı rekorlarına ulaşarak yeni şehir kurmanın zirvelerine ulaşmanıza değil, aynı zamanda oyunun en büyük binası olan anıtsal Empire Tower’ı inşa ederek zirvesine ulaşmanıza da olanak sağlar!

Bonus İçerik

Tüm DLC’ler bir kez daha bağımsız olarak satın alınabilecek olsa da, Sezon Paketi 3’ü satın alanlar için birkaç avantaj var. Satın alır almaz, her biri yeni DLC’lerimizden birinin temasını taşıyan üç özel süs eşyası alacaksınız: the Cyclopean Anchor, a Traveler’s Kiosk ve the Endless Skies Memorial. Sezon Paketi 3’ü satın alanlar aynı zamanda her üç DLC’yi de 19,99 €/$ karşılığında alabilecekler, bu da ayrı ayrı satın alımlara kıyasla yaklaşık 5 €/$ tasarruf anlamına geliyor.

Hepsinden iyisi, Sezon Paketi 3 bugün satın alınabilir, böylece üç yeni süslemenin keyfini çıkarabilir ve onları iki hafta içinde “Docklands” yayınlanana kadar zaman geçirmek için kullanabilirsiniz.

Bonus_Content-1.jpg

3. Sezon için Anno 1800’ü satın almanın yeni yolları

Sezon Paketi 3, mevcut Anno 1800 oyuncularımız için tüm yeni içeriğin keyfini çıkarmanın en iyi yolu olsa da, Sezon 3 için sanayi devrimi çağına atlamak isteyen kullanıcılara yeni yollar da sunmak istiyoruz. Bu yüzden bugünden itibaren Ubisoft Connect ve Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak olan oyunun iki yeni sürümünü oluşturduk. Aynı zamanda, yeni alıcılar için önceden mevcut olan Gold Edition ve Complete Edition’ları kaldırıyoruz (mevcut sahipler elbette tüm içeriklerini koruyacak ve gelecekte yeniden indirebilecekler)

Anno 1800: Complete Edition Year 3 – 109,99 €/$

Anno 1800’e atlamanın en iyi yoludur. Anno 1800’ün tam sürümünü, Anarchist karakterli Digital Deluxe Edition yükseltmesini ve üç Sezon Paketini de içeren yeni Complete Edition Year 3’tür. Bu sürüm, dâhil olan tüm içeriği ayrı ayrı satın almaya kıyasla yaklaşık 30 €/$ tasarruf sağlar.

Anno 1800: Gold Edition Year 3 – 79,99€

Yeni Sezon 3 içeriğine doğrudan dalmak ve önceden yayınlanan tüm DLC’lerin sizi bunaltabileceğinden endişeleniyorsanız, Gold Edition Year 3 sizin için doğru seçimdir. Anno 1800’ün tam sürümünü, Anarchist karakterli Digital Deluxe Edition yükseltmesini ve Sezon Paketi 3’ü içerir. Bu sürüm, dâhil olan tüm içeriği ayrı ayrı satın almaya kıyasla yaklaşık 10 €/$ tasarruf sağlar.

Tabii ki, oyunun klasik standart versiyonunu 59,99 €/$ karşılığında sunmaya devam ediyoruz ve kişisel endüstriyel imparatorluklarını inşa etmek isteyen herkese istedikleri şekilde başlamaları için esneklik sunuyoruz.

Sadece 2020’nin sonuna kadar 1,7 milyondan fazla oyuncuya ulaşmamızı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda oyunu üçüncü yıl yeni içerik ve topluluğumuz için oyunu geliştirecek ücretsiz oyun güncellemeleriyle desteklememizi sağlayan Anno 1800 için tükenmek bilmeyen tutkunuz ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz!

Sağlıcakla kalın,

Anno 1800 Ekibi

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Hearts of Iron IV'te İkmal Sistemi ve Demir Yolları https://t.co/NdlZbDMOT2
Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.3 (%100) Çıktı https://t.co/7eGbRmFjJs

Strategyturk Arşiv