Crusader Kings III: Northern Lords

Efsanelerle dolu ve karlı topraklardan gelen vahşi savaşçılar olarak nam salan Norslar, sadakatin asil bir soydan fazlasına bağlı olduğu karmaşık bir toplumdu. Liderlerin kendilerini yalnızca iyi birer savaşçı olarak kanıtlaması yetmezdi, aynı zamanda hem iyi hâkimler hem de iyi valiler olmak zorundaydılar.

Northern Lords, Crusader Kings III için çıkan ilk içerik paketidir. Nors toplumuyla ilgili yeni olaylar ve kültürel temalar içerir.

  • Nors Maceracı Ülkeleri: Nors karakterler evlerini geride bırakıp kendi krallıklarını kurmak için yabancı topraklara sefere çıkabilirler.
  • Jomsvikingler ve Cinnetkârlar: Kutsal Nors savaşçıları ile yiğit kalkanlı bakireler sizin için silah kuşanırken ozanlar iğneleyici yergiler veya romantik maceralar besteleyebilir.
  • Yeni Kültürel İçerikler: Norslara özel hanedan mirasları, Nors tanrılarına kan kurban etme, dövüş ile yargılanma ve kültürel yeniliklerin yanı sıra sayısız yeni olay.
  • Yeni Görseller ve Müzik: Oyun deneyiminizi arttırmak için orijinal görseller ve müzikler.
  • Ve daha fazlası: Cinnetkârlar, misyonerler, run taşları, Vareg maceracılar, yeni kararlar ve Nors halkının heyecan verici tarihine dair önemli ayrıntılar.

Görsel

Görsel

Görsel

Görsel

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Total War Saga: TROY'da Kerberos https://t.co/p7Wq9mS9NT
Total War Saga: TROY'da MYTHOS'a Dair https://t.co/TJkuwIwfzJ

Strategyturk Arşiv