Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Yama 1.1.1 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.1.1 sürümü çıktı.

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çevirisinin 1.1 güncellemesi çıktı. Bu güncellemede çok sayıda hata giderimi yapıldı ve oyundaki olay çevirileri tamamlandı. Oyunun satır bazında %100‘ünün çevrili olduğu bu sürüm, bir önceki sürüm olan 1.1‘den 12386 farklı satır içeriyor.

Çeviriyi Steam Workshop veya Paradox Mods üzerinden edindiyseniz güncellemenin uygulanması için otomatik güncellemeyi indirmeniz yeterli, eğer Paradox Mods üzerinden manuel kurulum gerçekleştirdiyseniz güncel sürümü kullanmak için manuel kurulumu tekrar gerçekleştirmeyi unutmayın.

Çeviride karşılaştığınız herhangi bir hata vb. sorunları Strategyturk Forumlarındaki Crusader Kings III Türkçe Çeviri bölümü üzerinden bize iletebilirsiniz. Crusader Kings III’ten sorularınızı ve paylaşımlarınızı Strategyturk Crusader Kings III Forumlarına bekliyoruz.

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

5 Yorum Yapılmış

Tartışmaya Katılın
 1. ufuk Kasım 10, 2020 | Cevapla

  Ellerinize sağlık çok güzel bir iş yapıyorsunuz.

 2. delowen Kasım 11, 2020 | Cevapla

  Yaptınız çok büyük bir şey helal olsun.

 3. can Kasım 11, 2020 | Cevapla

  ellerinize gözlerinize sağlık büyük iş başardınız canı gönülden tebrik ediyorum başarılarınızın hakkını gani gani almanızı diliyorum…

 4. Ali Kemal Kasım 15, 2020 | Cevapla

  Elinize kolunuza sağlık hiç kimse böyle bir büyüklükte işi ücretsiz olarak yapmazdı. Ne desek az iyiki varsınız. Ufak bir sorum olacak bu modu aktifleştirince doğal olarak mod olduğundan başarımlar kazanamıyoruz bunu aşmanın herhangi bir yolu vardı acaba.

  İyi çalışmalar.

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv