Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Yama 1.2 (%100) Çıktı

thumbnail.png

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çeviri 1.2 sürümü çıktı. 

Strategyturk Imperator: Rome Türkçe Çevirisinin 1.2 güncellemesi çıktı. Bu güncellemeyle çeviri oyunun 1.2 sürümüne uyumlu hale geldi.  Yapılan bu güncelleme oyunun 1.2 yamasının çevirisinin yanı sıra, çok sayıda hata giderimi ve çeviri iyileştirmesi içeriyor.

Çevirinin 1.2 sürümü oyunun mevcut sürümü olan 1.2 için güncel ve tüm 1.2.X sürümleriyle uyumlu. Eğer çeviriyi Steam Atölyesi üzerinden edindiyseniz, Steam üzerinden Atölye indirmesini gerçekleştirmeniz yeterli. Eğer çevirinin önceki sürümünü doğrudan indirerek kurduysanız, indirme konusu üzerinden yeni sürümü edinmeyi unutmayın.

Çeviride herhangi bir çeviri hatasına rastlamanız veya bir sorunla karşılaşmanız durumunda Strategyturk Forumları Imperator: Rome Türkçe Çeviri Bölümü üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar: Ali Alper Duman

Yayın Direktörü @ Strategyturk

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv