Total War Saga: TROY’da Amazons Eklentisine Dair Bilgiler

Total War Saga: TROY’un The Amazons eklentisi ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

Premium WordPress Themes

İki Destansı Kahraman

Truva Savaşı’nın ebedi miraslarını ele geçirmek için istekli olan İki ikonik Amazon savaşçı kraliçe Penthesilea ve onun kız kardeşi Hippolyta’dan birini seçin.

Krallığınızı Kurun

Hippolyta ile Amazon Hazinelerini toplamak için kutsal bölgeleri ele geçirin ve birimlerinize rütbe atlatın, diplomatik anlaşmalarınızı geliştirin ve Kraliyet Fermanını yerine getirin.

Hordanıza Öncülük Edin

Penthesilea ile dünyayı dolaşın ve sizin tarafınızda olan Horda Ordusu’yla yeni yerleşimler ele geçirerek seferinizi destekleyecek özel Savaş Ganimetleri elde edin.

Süvarinizi Yönetin

Hızlı ve manevra kabiliyetli olan Amazonların süvari birimleri çok sayıda taktiksel seçenek imkanı verir. Savaşçılarınıza değer verin ki onlar da sizi savaş alanında zafere taşısın!

Sakın Kaçırmayın

Sınırlı bir süre için Amazons DLC’si Total War Access ve Epic hesaplarını bağlayan oyuncular için ücretsiz olacak. Bu linkten kayıt yaparak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazar: İhsan Berkay Erdem

Yorumla

STRATEGYTURK

Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda yeni çıkan strateji oyunlarının ve eklentilerinin incelemelerini yapıyor, bu oyunlara dair sürekli olarak içerik oluşturuyoruz.

Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek strateji oyunlarındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

STRATEGYTURK TWITTER

Strategyturk Yaz Festivali 2021: Total War: THREE KINGDOMS Çekilişi https://t.co/G8d1bMjLFo https://t.co/5AF1k3NLAu
Hearts of Iron IV'te Askerî Teşkilat Arayüzü #2 https://t.co/D7zgZ4YAwp

Strategyturk Arşiv